Jó előjelek a kaposvári lányoknál, veretlenül húzták be a nemzetközi tornát

Győzelem nemzetközi vizeken - Simán verte a Diamant izraeli ellenfelét

Hétvégén a Nyíregyháza ellen indul itthon a szezon, pénteken még nyílt edzést is tartanak

Tökéletes hazai start, győzött az első hazai meccsén a Diamant - GALÉRIA

A hétvégén Nemzetközi Röplabda kupának ad otthont Kaposvár, mely felkészülési torna már valódi erőfelmérő lesz az október közepén startoló szezon előtt. Az első mérkőzésen csapatunk az MTK-val csapott

Újra hazai pályán a lányok, nemzetközi tornát tart a Diamant Kaposváron

Izraeli csapat ellen kezd a Diamant a nemzetközi porondon

Hátizsák kerékpározáshoz - hogyan válasszuk ki a megfelelőt?

Így küzdöttek a bajnoki bronzért a Diamant lányok - VIDEÓ

Aki idén figyelemmel követte akár nálunk is női röplabdacsapatunk menetelését az pontosan tudja, milyen teljesítményt tettek le az elmúlt esztendő után idén is a Diamant játékosai a nemzetközi és haza

Két ponton múlott a bronzérem, negyedik helyen zárt a Diamant

Hatalmas a harc a döntőért - Kaposváron egyenlített a Békéscsaba - GALÉRIA

Szerda este a Kaposvár Arénában tartották a női röplabda Extraliga elődöntőjének második felvonását, miután vasárnap elképesztő játszmák során 3-0-ra nyertük az első összecsapást. A Békéscsaba így jav

Elképesztő végjáték – Kaposvári bronzérem a Magyar Kupában

Először a Magyar Kupa legjobb négy csapata között a Kaposvár

Elképesztő bravúr! A legjobb négy közé verekedte be magát a Diamant

Hat kaposvári játékost hívtak be a magyar válogatott keretébe

Megint megtréfált minket hazai pályán a Vasas - GALÉRIA

Sajnos nem úgy alakult a péntek este a Kaposvár Arénában ahogy azt szerettük volna, a tavalyi BL csoportkörös Vasas rendkívül izgalmas szettekben 3-1 arányban legyőzte lányainkat, így nem sikerült az

Zsinórban három, pénteken jöhet a Bajnokok Ligája főtáblás

Úgy tűnik nagyon elkapták a fonalat a kaposvári lányok, hiszen röplabdásaink a kezdeti Nyíregyháza elleni botlás óta zsinórban három győzelmet arattak az Extraligában, nem is beszélve a múlt heti Magy

Ott folytatták, ahol abbahagyták - Simán nyerték első hazai meccsüket a Diamant lányok - GALÉRIA

Február óta nem játszott hazai pályán a Diamant Kaposvár női röplabdacsapata, ám mintha nem is lett volna kihagyás az elmúlt fél évben, úgy játszottak a lányok a Bajnokok Ligáját is megjárt Vasas Óbud