Február óta nem játszott hazai pályán a Diamant Kaposvár női röplabdacsapata, ám mintha nem is lett volna kihagyás az elmúlt fél évben, úgy játszottak a lányok a Bajnokok Ligáját is megjárt Vasas Óbuda ellen. A Diamant Kupán az ország legjobb csapatai, a Békéscsaba a Vasas, és a házigazda Kaposvár mérik össze tudásukat, felkészülve az októberi bajnoki rajtra. Az első mérkőzésen a mieink látványos játékkal, magabiztosan, Klisura, Szpin és Tálas kiemelkedő teljesítményével 3-0-ra verték a Vasas csapatát. Folytatás szombaton 16 órakor a Békéscsaba ellen.
2020. 09. 18., Péntek, 09:46
Ott folytatták, ahol abbahagyták - Simán nyerték első hazai meccsüket a Diamant lányok - GALÉRIA
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Június 27Szombaton megrendezik a 9. Balaton-átevezést
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Fiatalok gyújtottak fel egy embert és arról videót is készítettek
-
Lezuhant egy magyar gyerek a bledi várnál
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
Vid
-
Transzfób lenne Ruszin-Szendi Romulusz? Egy kijelentése miatt máris támadják
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Érkezik a Supergirl a mozikba