#extraliga
14 db néznivaló
Története során először szerzett ezüstérmet a KNRC a női élvonalban!

Szerdán késő délután lejátszotta az élvonal döntőjének harmadik mérkőzését is a KNRC.

Parádés mérkőzést hozott a bajnoki döntő a Kaposvár Arénában - GALÉRIA

Nagyon kevés hiányzott ahhoz, hogy a címvédő és kupagyőztes Vasas Óbuda Kaposváron elszenvedje első vereségét a szezonban. A KNRC hihetetlen erőt mutatott, 0-2-ről tudtak felállni a bajnoki döntőben é

Győzelemmel zárta szezonját Újpesten Kaposvár női röplabdacsapata

3-1 arányban, a szezon során először tudta idegenben legyőzni az Újpest csapatát Kaposvár női röplabdacsapata, ezzel pedig megvan a párharc harmadik nyert mérkőzése, így az Extraliga 5. helyét foglalh

2-0-ról állt fel a Kaposvár, de újra előnyben a Nyíregyháza

Magabiztos győzelemmel fordulhat rá a KNRC a Magyar Kupa elődöntőre - GALÉRIA

Az Extraliga soron következő mérkőzésén a papíron gyengébb erőket képviselő Székesfehérvár volt a Kaposvár ellenfele péntek este a városi sportcsarnokban. A KNRC a héten felhívást is intézett szurkoló

Simán kiütötték a csajok az újoncot, pénteken már hazai pályán játszik a Kaposvár

Harmadik győzelméért utazik Székesfehérvárra szombaton a KNRC

A tavalyi bajnok az ellenfél, itt az Extraliga negyeddöntőinek programja

Simán hozta a kötelezőt, tapad az élmezönyre a Diamant - GALÉRIA, VIDEÓ

Péntek este a tavaszi szezon első hazai mérkőzésén az MTK együttesét fogadták a Diamant lányok. Ahogy az előzetesen várható volt, a tabellán hátrébb helyezkedő ellenfél mindössze az első felvonásban t

Az év egyik legfontosabb meccse jön - Hazai pályán maradhat harcban a döntőért a Diamant

Hatalmas a harc a döntőért - Kaposváron egyenlített a Békéscsaba - GALÉRIA

Szerda este a Kaposvár Arénában tartották a női röplabda Extraliga elődöntőjének második felvonását, miután vasárnap elképesztő játszmák során 3-0-ra nyertük az első összecsapást. A Békéscsaba így jav

Zsinórban három, pénteken jöhet a Bajnokok Ligája főtáblás

Úgy tűnik nagyon elkapták a fonalat a kaposvári lányok, hiszen röplabdásaink a kezdeti Nyíregyháza elleni botlás óta zsinórban három győzelmet arattak az Extraligában, nem is beszélve a múlt heti Magy