2022. 11. 28., hétfő, 12:25

Simán kiütötték a csajok az újoncot, pénteken már hazai pályán játszik a Kaposvár

Nem nagyon hagyott levegőt székesfehérvári ellenfelének, így parádés, 3:0-ás győzelmet aratott a KNRC az Extraligában.

Az első két szettet nagyon magabiztosan, előbb 18:25 majd 15:25 arányban húzta be a vendég Kaposvár, majd az utolsó játékrészben parádés végjátékkal 23:25-el zárták le a csajok az összecsapást. Ez a győzelem már a harmadik volt idén az élvonalban, így szorosan tapadunk a dobogósokra, de komoly erőfelmérő lesz a pénteki hazai meccsünk is, amikor a közvetlen üldözőnket, az Újpestet fogadjuk 18 órától.

A csapat célja az volt, hogy 3 ponttal jöjjünk haza. Nagyon örülök, hogy ez sikerült, ráadásul a mérkőzés döntő többségében kifejezetten jól játszottunk. Úgy gondolom, a legfontosabb az volt, hogy egységesen, csapatként tudjunk röplabdázni, küzdeni egymásért - nyilatkozta csapatkapitányunk, Bodovics Hanna.

Pénteken 18 órától tehát minden szurkolás elkél a Városi Sportcsarnokban!