#női röplabda
55 db néznivaló
Történelmi siker kapujában Kaposvár, vasárnap akár már a döntőbe is juthatnak lányaink

Magyar Kupa bronzérmes Kaposvár női röplabdacsapata - GALÉRIA

Magabiztos játékkal, 3:0 arányban nyerte az Érd Arénában szombaton rendezett bronzmérkőzést Kaposvár női röplabdacsapata. A csajok ellenfele a FATUM Nyíregyháza tavaly ugyan borsot tört a KNRC orra al

Pénteki győzelmével a második helyen zárta az alapszakaszt Kaposvár női röplabdacsapata - GALÉRIA

Magabiztos győzelmet aratott a KNRC pénteken a Kaposvár Arénában, az Extraliga alapszakaszának utolsó fordulójában a DVTK-t látták vendégül a csajok, akiket végül nagyon simán, 3:0 arányban tudtak leg

Pénteken jön az alapszakasz utolsó meccse, akár második helyen is végezhet a KNRC

A legjobb négy közé juthat kedden a KNRC a Magyar Kupában - GALÉRIA

Simán nyert a KNRC a rivális ellen 2023 zárómérkőzésén - GALÉRIA

Kaposvár női röplabdacsapata játszotta a 2023-as év utolsó Extraliga mérkőzését szilveszter napján. A Kaposvár Arénában a rivális MÁV Előre csapata volt az ellenfél, akiket nagy meglepetésre simán, 3:

A bajnoki címvédőt fogadja pénteken a Kaposvár

Megállíthatatlan Kaposvár - Zsinórban hatodik győzelmüket ünnepelhették a KNRC lányai - GALÉRIA

Vasárnap a Magyar Kupa negyeddöntőjében lépett pályára Kaposvár női röplabdacsapata a fővárosban, ahol az UTE gárdája volt az ellenfelük. A lányok kétszer is előnybe kerültek, ám a hazaiak rendre egye

Látványos nyerőszériában a KNRC, az Újpest csapatát is legyőzték a Kaposvár Arénában - GALÉRIA

Saját 2024-es naptárat készített játékosaival Kaposvár női röplabdacsapata

Parádés győzelmi sorozatban a KNRC, a legjobb 8 közé jutottak a Magyar Kupában - GALÉRIA

Hármat számolt szerda este a Szegedre Kaposvár női röplabdacsapata a Magyar Kupában.

Így festenek a KNRC lányai az idei szerelésükben - GALÉRIA

Jövő héten elrajtol a magyar női Extraliga, melyben az idei évben is szerepet vállal Kaposvár női röplabdacsapata a KNRC. A lányok nemrégiben részt vettek a szokásos szezonkezdeti csapatfotózáson is,

Egyben a keret, már javában készül a szezonra Kaposvár női röplabdacsapata - GALÉRIA

Hosszabbított a Kaposvár jövő évi gerince, magyar válogatott játékosok is maradnak - VIDEÓ

Múlt héten kezdte el bejelenteni a Kaposvári Női Röplabda Club közösségi felületein azokat a játékosokat, akikkel sikerült hosszabbítaniuk.

Vincent Lacombe: Szeretném ha a KNRC a kulcsfontosságú mérkőzéseken még versenyképesebb lenne!

A Magyar Kupában negyedik, az Extraligában az ötödik helyet szerezte meg Kaposvár női röplabdacsapata a nemrég mögöttünk hagyott szezon során. A vezetőedző Vincent Lacombe második kaposvári szezonján

A KNRC lányai is nyertek hazai pályán, újra vezetik az UTE elleni párharcot - GALÉRIA

A harmadik felvonáshoz érkezett az Extraliga 5. helyéért zajló párharc a KNRC és az Újpest csapata közt szombat este a Kaposvár Arénában. Szerencsére a kaposvári lányok a fiúk pár órával korábbi bajno