#magyar kupa
15 db néznivaló
8 év után újra kupagyőztes a FINO Kaposvár!

Magyar Kupa bronzérmes Kaposvár női röplabdacsapata - GALÉRIA

Magabiztos játékkal, 3:0 arányban nyerte az Érd Arénában szombaton rendezett bronzmérkőzést Kaposvár női röplabdacsapata. A csajok ellenfele a FATUM Nyíregyháza tavaly ugyan borsot tört a KNRC orra al

Megállíthatatlan Kaposvár - Zsinórban hatodik győzelmüket ünnepelhették a KNRC lányai - GALÉRIA

Vasárnap a Magyar Kupa negyeddöntőjében lépett pályára Kaposvár női röplabdacsapata a fővárosban, ahol az UTE gárdája volt az ellenfelük. A lányok kétszer is előnybe kerültek, ám a hazaiak rendre egye

Nagyon kevésen múlott csak, de végül negyedik helyen zárt a KNRC a Magyar Kupában - GALÉRIA

Vasárnap este a fővárosban rendezték meg a DRK Magyar Kupa döntőit, melyen a kaposvári lányok a bronzért csatázhattak. Az ellenfél a Nyíregyháza volt, akikkel az idény során már két komoly mérkőzést i

Előnyben a Békéscsaba, szinte tökéletes teljesítmény kell majd a hazai visszavágón

Az év egyik legfontosabb meccse jön, elődöntőzik vasárnap a KNRC

A Békéscsaba lesz az ellenfél a Magyar Kupa elődöntőjében, megvannak az időpontok is

Jól kezdtünk a Magyar Kupában, legyőztük hazai pályán a Balatonfüredet - GALÉRIA

Megfogtuk a Vasast, továbbjutottak női röpiseink a Magyar Kupában

Közel volt a bravúr, mégis kiesett a Magyar Kupából a Diamant – GALÉRIA

Parázs mérkőzésnek lehettek szemtanúi azok, akik vasárnap este a Kaposvár Arénába látogattak, ahol az 1. MCM-Diamant Kaposvár a Vasas Óbudát fogadta a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján. Az el

Sima továbbjutás hétvégén a Magyar Kupában, a csajok már Törökországban - GALÉRIA