Magabiztos játékkal, simán hozta második meccsét is a Testnevelési Egyetem SE gárdája ellen a kaposvári Diamant a Magyar Kupában, így továbblépve a legjobb 8 közé, ahol majd a Vasas lesz az ellenfél. A legjobb 4 közé jutásért december 11-én Budapesten és december 19-én Kaposváron játszanak majd. Addig viszont vár rájuk egy rendkívül kemény meccs a Challenge-kupa következő fordulójában a török Aydin Büyüksehir ellen kedden, így a lányok már el is utaztak Törökországba, hogy felkészüljenek az összecsapásra!
2021. 12. 05., Vasárnap, 11:29
Sima továbbjutás hétvégén a Magyar Kupában, a csajok már Törökországban - GALÉRIA
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Veszélyes baktériummal fertőzött szalámit hív vissza a LIDL
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Nyár Kaposváron = Útfelújítási dömping a belvárosban
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Közel 6 millióan követték be a spanyol meccs hősét
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ