2021. 11. 15., hétfő, 12:09

Ezüst landolt Halmainál, bronz pedig a KASI-nál az úszó OB-n

Az utolsó napokon is szépen gyűjtötték a kaposvári színekben induló sportolók az érmeket a Csík Ferenc Versenyuszodában zajló XVII. Országos Rövidpályás Bajnokságon.

Halmai Petra a 100 méter mellen szerzett bronzérme után a hétvégén egy ezüstérmet is begyűjtött. Az olimpiát is megjárt KASI színekben induló úszó a 200 méteres mellúszás döntőjében lett ezüstérmes.

Bronzérem 100 méter mellen Halmai Petrától a rövidpályás OB-n

Kaposvár ad otthont a napokban a XVII. Országos Rövidpályás Bajnokságnak, melynek első napi döntőiben máris volt kaposvári érdekeltség, és egyből érem is.

Az utolsó napon is érdekelt volt a KASI, mégpedig a 4x100 méteres női vegyesváltóban. A Halmai Petra, Halmai Blanka, Turi Csenge, Kovács Nóra négyes 4:11,92-es idővel a harmadik helyen végzett, a Győr és a Vasas csapata mögött.

Szeretnék példát mutatni másoknak, a fiataloknak - Kaposvári olimpikonunkkal, Halmai Petrával beszélgettünk

Halmai Petra a 4x100-as magyar vegyesváltó tagjaként képviselte országunkat a tokiói olimpián, ahol Kovács Benedek, Márton Richárd és Gyurinovics Fanni mellett országos rekordidőt úszva, 3.47.15 perces idővel a 15. helyen zártak. A Kaposvári Sportiskola úszója nemrég hazaérkezett, és elsőként...

4x100 m vegyesváltó:

1. Győri Úszó SE 4:03.58 perc