2021. 11. 12., Péntek, 14:40

Bronzérem 100 méter mellen Halmai Petrától a rövidpályás OB-n

Kaposvár ad otthont a napokban a XVII. Országos Rövidpályás Bajnokságnak, melynek első napi döntőiben máris volt kaposvári érdekeltség, és egyből érem is.

A Kaposvári SI úszója, a pekingi olimpiát is megjárt Halmai Petra 1.07.03-as idővel bronzérmet szerzett 100 méter mellen. A versenyszámot Békési Eszter nyerte Jakabos Zsuzsanna előtt.

Szeretnék példát mutatni másoknak, a fiataloknak - Kaposvári olimpikonunkkal, Halmai Petrával beszélgettünk

Halmai Petra a 4x100-as magyar vegyesváltó tagjaként képviselte országunkat a tokiói olimpián, ahol Kovács Benedek, Márton Richárd és Gyurinovics Fanni mellett országos rekordidőt úszva, 3.47.15 perces idővel a 15. helyen zártak. A Kaposvári Sportiskola úszója nemrég hazaérkezett, és elsőként nekünk