2022. 03. 28., Hétfő, 15:09

Mutatjuk a hétvégi Diamant sikert, így jutott a legjobb négy közé Kaposvár - GALÉRIA, VIDEÓ

Látványos összecsapás szemtanúi lehettek azok a szurkolók, akik vasárnap délután ellátogattak a Kaposvár Arénába. Az 1. MCM-Diamant és a FATUM Nyíregyháza negyedik összecsapásán a hazai csapatnak lehetősége volt eldönteni a párharcot amellyel élt is, és négy szett alatt, végül egy pazar végjátékkal (25:8), 3-1 arányban tudott felülkerekedni vendégén, ezzel pedig bebiztosítva továbbjutását az Extraliga legjobb négy csapata közé, ahol az elődöntőben az alapszakaszt első helyen záró Békéscsaba lesz majd az ellenfele.

Parádé az Arénában! Az ország legjobb négy csapata közt Kaposvár!

Parádés mérkőzésen végül sikerült hazai pályán is legyűrni a FATUM Nyíregyháza csapatát a rájátszás negyedik mérkőzésén a Diamantnak, ezzel 3-1-es összesítéssel bekerülve a 2021/22-es kiírás legjobb 4 csapata közé.