Szombaton a nagyközönség számára is megmutatták a környék új látványosságát, az óriási II. világháborús tengeralattjárót. Az I. Bodrogi Vadulás keretein belül a látogatók nem csak finomakat enni-inni és mulatni tudtak, de részt vehettek az igazi háborús kavalkádban is, melynek központi szereplője a 41 méteres német U-Boat II A típusú monstrum volt, amelyen minden kilátogató csak ámuldozni tudott! Mi is csak pislogtunk, mikor a közelébe merészkedtünk, ráadásul mi lesz akkor, ha hamarosan már szabadulószobaként is funkciónál majd! Mi biztosan kipróbáljuk!
2018. 08. 07., Kedd, 10:06
Birtokba vehettük hétvégén a bodrogi tengeralattjárót!
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Veszélyes baktériummal fertőzött szalámit hív vissza a LIDL
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Nyár Kaposváron = Útfelújítási dömping a belvárosban
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Közel 6 millióan követték be a spanyol meccs hősét
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ