2022. 12. 09., Péntek, 13:08

Jól kezdtünk a Magyar Kupában, legyőztük hazai pályán a Balatonfüredet - GALÉRIA

Első komolyabb ellenfélként a Balatonfüreddel sorsolták össze a kaposvári női röplabdacsapatunkat a Magyar Kupában. Szerencsére a hazai pálya előnye az első összecsapásnál nálunk volt, ami meg is látszott a kezdésnél. A közel 500 néző előtt a lányok agresszívan kezdtek, pontos, jó játékkal, ha szorosan is, de hozták az első szettet 25:23. Aztán kis rövidzárlat, második szettben elhúzott a Füred, esélyt sem adtak nekünk, ki is egyenlítettek, ám nem estünk kétségbe, újabb fordulatos szett jött, a hajrában pontosabban játszva újra nálunk volt az előny 26:24, 2-1. A végső szettben többször is elhúzott a vendég gárda, úgy tűnt, újabb szettre lesz szükség a döntésért, ám egy nem mindennapi hajrát hozott csapatunk, 19:23-ról parádésan fordítva, végül 25:23-al nyertük a játszmát, így előnnyel utazhatunk Balatonfüredre. Micsoda játék volt! Gratulálunk csajok!