Május 10-én parádés bulival zárta tavaszi szezonját a DZSEM, bánhatja aki kihagyta! De hogy utóbbiaknak se kelljen szomorkodniuk, a galériával együtt elárulunk egy hétpecsétes titkot: kevesebb mint egy hónap múlva, június 7-én lesz még egy ráadásbuli a balatoni szezon előtt. Méghozzá a bulisorozat történetének első - és alighanem utolsó - OPEN AIR DZSEM eseménye, a 74nullanulla-val és a Noir-ral, egy különleges helyszínen.
2025. 05. 15., Csütörtök, 00:00
Tavaszzárás full hangulattal – ilyen volt a DZSEM SzezonRázó! - GALÉRIA
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Veszélyes baktériummal fertőzött szalámit hív vissza a LIDL
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Közel 6 millióan követték be a spanyol meccs hősét
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ