Elképesztő összecsapás, nem várt izgalmakat hozott a Vasas elleni meccs – GALÉRIA
Aris Aris

Az első negyedet látva nem sokan fogadtak volna arra, hogy péntek este a Kaposvár Arénában egy 104 perces, parázs mérkőzés kerekedik a Diamant – Vasas összecsapásból. A tavalyi bronzérmes magabiztosan kezdett, ám a második szettől kezdve minden pontért keményen meg kellett küzdeni. 4 szett után sem volt még döntés, a rövidített, minden eldöntő utolsó felvonásban pedig az utolsó pillanatig nem lehetett tudni, ki fog végül örülni a győzelemnek, ám mindössze csekély különbséggel, de a fővárosba kerültek a pontok (14-16)(2:3). Mindenképp pozitívum a lányok hozzáállása, és megvan az idei első pont is, Bashnakova 20 szerzett pontja pedig elképesztő teljesítmény.