A dermesztő napok beköszöntével egyre csendesebb a Deseda környéke. A fagy beálltával a legkitartóbb horgászok is eltűntek, a kirándulókkal és a madárfüttyel együtt, csak néhány korcsolyázó és a jég recsegése töri meg a szinte hallható csendet. Kihasználtuk a napok óta először előbújó napsugarakat, és a magasból örökítettük meg a békésen szendergő tavat.
2020. 01. 23., Csütörtök, 10:52
A csend és a béke az úr most a Desedán - GALÉRIA
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Nyár Kaposváron = Útfelújítási dömping a belvárosban
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Közel 6 millióan követték be a spanyol meccs hősét
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ