Június 4-én a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémián hosszú sorok kígyóztak, hogy vért adhassanak az Országos Vérellátó Szolgálat és a Vöröskereszt számára. A sportolók, edzőik és az ott dolgozók is aktívan részt vállaltak a hagyományteremtő véradáson, amit ezentúl fél évente rendeznek majd meg az akadémián, ezzel is közéleti szerepet vállalva, illetve, hogy egy apró dolgot ily módon visszadhassanak abból, amit ők a focitól kapnak.
2018. 06. 04., Hétfő, 12:19
Rengetegen adtak vért ma a Bene Ferenc Labdarúgó Akadémián
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Június 27Szombaton megrendezik a 9. Balaton-átevezést
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Polgármesteri fizetések befagyasztása - Lázadnak a vármegyei önkormányzatok
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Érkezik a Supergirl a mozikba
-
Nick Jonas főszereplésével érkezik a mozikba az “Életem legjobb száma”