Kedd este megszerezte 18. bajnoki címét a Fino Kaposvár csapata. A meccs utáni ünneplés a Trattoria étteremben folytatódott, akik az egész csapatot megvendégelték a győzelem tiszteletére. Az eseményre a drukkerek is hivatalosak voltak, így együtt bulizhattak a srácokkal.
2017. 04. 05., Szerda, 08:06
Szurkolóival ünnepelte bajnoki címét a Fino - Hangulatképek
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Nyár Kaposváron = Útfelújítási dömping a belvárosban
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Németh Balázs a parlamentben akadt ki amiért lecsacsizták, egy miniszter magyarázta el neki, hogy a Micimackóról van szó – VIDEÓ