2026. 08. 18., Kedd, 07:08

A Vasas vízilabdázói is megküzdöttek az egy négyzetméteres pizzával Marcaliban

Újabb bátor csapat próbálkozott meg a Marcello Pizzéria híres egy négyzetméteres pizza kihívásával, ezúttal a Vasas vízilabdacsapatának játékosai álltak neki a hatalmas adag legyőzésének.

 

Három srác betolta az ország legnagyobb pizzáját Marcaliban, 450 ezret nyertek érte

Három srác betolta az ország legnagyobb pizzáját Marcaliban, 450 ezret nyertek érte

Sikerült az, ami korábban senkinek: három budapesti férfi egy óra alatt megette az ország legnagyobb, egy négyzetméteres pizzáját a marcali Marcello Pizzériában.

A kihívás lényege egyszerűnek tűnik, a megvalósítás azonban már annál nehezebb: három embernek egy óra alatt kell elfogyasztania egy óriási, egy négyzetméteres pizzát. A Marcello Pizzériában már több csapat is nekivágott a feladatnak, de a hatalmas adag sokaknak kifogott.

A Vasas vízilabdázói sem érkeztek felkészületlenül, ám végül nekik sem sikerült teljesíteniük a rekordméretű falatot. Az egyórás küzdelem alatt a csapat nagyjából a 64 szeletes pizza háromnegyedét tudta elfogyasztani, a maradék azonban már túl nagy falatnak bizonyult.

 

A fiúk egyébként edzőtáboroznak éppen Marcaliban, és az egyik szabadidős programjuk volt a kihívás teljesítése.

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: