2026. 06. 26., Péntek, 08:58

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban

Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. 

A 24.hu egyik olvasója elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát. Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: