Egy holttestet találtak Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban.
A 24.hu egyik olvasója elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát. Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit.