2026. 06. 22., Hétfő, 08:29

300 ezer forintot lopott el egy idős asszony gyógyszertárban hagyott pénztárcájából

Június 16-án egy idős asszony egy barcsi gyógyszertárban felejtette a pénztárcáját. Pár perccel később eszébe jutott és visszament, ahol hagyta, de addigra már hűlt helye volt. 

A rendőrök a bejelentést követően haladéktalanul megkezdték az adatgyűjtést, aminek eredményeképpen azonosították a gyanúsítottat, akit másnap fogtak el a városban. A nő beismerte a bűncselekmény elkövetését, és azt is elmondta, hová dobta el az erszényt. A kutatás során a pénztárca és a pénz is hiánytalanul meglett, amit a rendőrök visszaadtak jogos tulajdonosának.

A Barcsi Rendőrkapitányságon a 35 éves helyi lakost a nyomozók lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: