2026. 03. 24., Kedd, 10:50

Jön a feketeleves: Nagy Ádámmal, Majkával és Hajóssal tér vissza a Heti Hetes

Az április 12-i választás estéjén újraindul a Heti Hetes az RTL-en, ezzel közel egy évtized után tér vissza a klasszikus közéleti show.

A megújult műsor házigazdája a Jólvanezígyből és a Fókuszcsoportból ismert Nagy Ádám lesz, akihez beszélgetőtársként Hajós András és Majoros Péter, azaz Majka csatlakozik. A további szereplők neveit egyelőre nem hozták nyilvánosságra.

A csatorna közlése szerint a Heti Hetes a korábbiakhoz hasonlóan nem fogja kímélni a politikát, a közéletet és a médiát, és a megszokott, kritikus hangvétellel tér vissza.

Visszatér a Heti Hetes Majkával és Hajós Andrással

Visszatér a Heti Hetes Majkával és Hajós Andrással

Év elején kaptak szárnyra a pletykák, hogy az RTL a Heti hetes című, népszerű közéleti műsor feltámasztásán dolgozik, és a Blikk információi szerint Majka központi szerepet kap a produkcióban. A rapper a minap egy díjátadón adott interjút a Femcafénak, melyben megerősítette a szóbeszédet.

A Heti Hetes 1999-ben indult, és hosszú éveken át az egyik legismertebb közéleti szórakoztató műsor volt Magyarországon.

A műsor az urnazárás után debütál, majd ezt követően vasárnap esténként lesz látható az RTL-en és az RTL+ Premiumon.

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: