2025. 08. 28., Csütörtök, 08:03

9 éves unokahúgát molesztálta a huszonéves somogyi férfi, 5 évre lecsukhatják

Internetezés ürügyén járkált át féltestvéréhez, éveken keresztül molesztálta saját unokahúgát.

A somogyi kis településen élő huszonéves férfi nem rendelkezett internet szolgáltatással, ezért napi rendszerességgel fordult meg a néhány házzal odébb lakó féltestvére családjánál.

Ezen alkalmakkor a gyerekszobában tabletezett, és amikor egyedül maradt a 9 éves unokahúgával, molesztálni kezdte őt. A férfi az eset után megfenyegette a kislányt, hogy súlyos következményei lesznek, ha bárkinek beszélne róla. A megfélemlített gyermek a több éven keresztül tartó zaklatásokról csak három évvel később mert szólni a barátainak és a tanárnőjének

Az elsőfokon eljárt Kaposvári Törvényszék a szexuális erőszak bűntette miatt 5 év fegyházra, 5 év közügyektől eltiltásra, valamint végleges hatályú foglalkozástól eltiltásra ítélte a vádlottat, aki feltételes szabadságra sem bocsátható.

Az ítélet ellen az ügyész a vádlott terhére, a bűncselekmény eltérő minősítése, valamint büntetésének súlyosítása végett, a vádlott és védője pedig felmentésért fellebbezett.

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: