Egy olvasónktól érkezett a fotó az úrról, aki nyitott ingben, felsőtestét felfedve
vásárolgatott a Corso egyik üzletében. A bevásárlóközpontban a boltok klímával felszereltek, így nem értjük a pőreséget, ámbár be kell ismernünk, hogy tényleg tombol kint a kánikula és hamar megizzad az ember ebben az időben! (Vagy csak épp ebéd után mentek vásárolni, ez nem derül ki, döntsétek el ti)
2017. 07. 20., Csütörtök, 12:07
Már a klímával felszerelt üzletekben is ledobják a textilt a vásárlók, akkora a hőség
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Polgármesteri fizetések befagyasztása - Lázadnak a vármegyei önkormányzatok
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Németh Balázs a parlamentben akadt ki amiért lecsacsizták, egy miniszter magyarázta el neki, hogy a Micimackóról van szó – VIDEÓ