Csütörtök délutánra tüntetést szerveztek a kaposvári városháza elé a tervezett gumiabroncs feldolgozó megépülése ellen. A demonstráción a 80-100 civil mellett részt vettek ellenzéki pártok képviselői is. Egy rövid beszéd után a tömeg nagy része bevonult a közgyűlésre, ahol gyakori bekiabálások mellett a városatyák 13-4 arányban megszavazták, hogy a város adja el közel hét hektárját a Homatech Zrt.-nek, mely 2018-ra gumiabroncs-feldolgozót létesít a területen.
2016. 04. 07., Csütörtök, 19:58
A gumiégetés rossz! Érteem?
Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon:
Mozdulj ki!
-
Július 2 - Július 15Szentjakabi Nyári Esték
-
Július 16 - Július 18Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca és Amelie Lens is érkezik a B My Lake-re
-
Július 24 - Augusztus 2Quimby, Parno Graszt, Carson Coma - Így alakul a 35. Művészetek Völgye programja
Top
-
Kisiklatta a vonatot a kapkodó vasutas - a vasútvonal használhatatlanná vált, közel 100 vonat késett
-
Videón a Taszárnál menekülő embercsempészek elfogása – Letartóztatták a gyanúsítottakat
-
Komoly vita volt a Deseda Kempingről a közgyűlésben, újabb indulási dátumot kaptunk
-
Lebukott a 15 darab lopott szalámival, majd dulakodni kezdett a biztonsági őrrel
-
Nyár Kaposváron = Útfelújítási dömping a belvárosban
Vid
-
Kidőlt fák az áldozatai a Desedán a szerdai viharnak
-
Szita Károly volt a Fidesz kongresszusának házigazdája
-
Norvég képviselők evezni kezdtek a parlamentben, hogy buzdítsák vb-n szereplő válogatottjukat - VIDEÓ
-
Óriási lángokkal égett egy ház tetőszerkezete és a napelemek Ötvöskónyiban - VIDEÓ
-
Németh Balázs a parlamentben akadt ki amiért lecsacsizták, egy miniszter magyarázta el neki, hogy a Micimackóról van szó – VIDEÓ