2021. 10. 08., péntek, 15:38

Asszisztenst keres Kaposváron a Spirit Esztétika

Kaposváron a SPIRIT ESZTÉTIKA Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba.

ASSZISZTENS / RECEPCIÓS

Feladatok:

  • Időpontfoglalások kezelése
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Dokumentációkezelés, rendszerezés, számlázás
  • Telefonos és on-line ügyfélkezelés
  • Ügyvezető- és üzletvezető asszisztencia

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeret
  • Megbízható, korrekt és precíz munkavégzés

Előny:

  • Egészségügyi végzettség, vagy egészségügyben szerzett tapasztalat
  • Szakma iránti elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős 8 órás foglalkoztatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre: hr.spiritesztetika@gmail.com

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: