2021. 05. 23., vasárnap, 13:18

Nemzetközi kapcsolattartót keres a VINTO

Nemzetközi kapcsolattartó munkakörbe keres kollégákat a kaposvári VINTO Kft.

Cégünk, a VINTO Kft. 30 éve foglalkozik vendéglátó-ipari termékek forgalmazásával. Alapvető célként tűztük ki a mind tökéletesebb konyhák, étkezdék, vendéglátó egységek kialakítását a helyi adottságok figyelembe vételével. Széles kínálatunkban megtalálható minden, ami a vendéglátó-ipari gép, berendezés címszó alatt vagy annak szinonimájaként felmerülhet. Az egész ország területén közvetlenül vagy viszonteladói hálózatunkon keresztül értékesítjük nagy múltú olaszországi gyártók által jegyzett, minden esetben magas minőségi színvonalat képviselő készülékeinket.

Feladatok:

  • Folyamatos telefonos, e-mailes kapcsolattartás és kapcsolatépítés a nemzetközi leendő és meglévő partnerekkel
  • Megrendelések kezelése
  • Logisztikai folyamatok szervezése
  • Napi munkavégzéssel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Angol nyelv középszintű ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Megfelelő megjelenés

Előny:

  • Olasz idegen nyelv ismerete
  • Logisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Változatos, önálló munkavégzés, versenyképes fizetés, kellemes légkör és motiváló csapat, mobiltelefon és eszközök biztosítása a munkavégzéshez.

Munkavégzés helye:

Kaposvár, 7400 Jutai út 35.

Jelentkezéseket a knoll.daniel@vinto.hu címre várjuk!

Tetszett a cikk? Ne maradj le rólunk! Kövess minket Facebook oldalunkon: