2019. 10. 07., hétfő, 10:03

Szombaton 25. alkalommal érkeztek be a Rókaűzők Kaposvárra

Október 5-én 25. alkalommal került megrendezésre az ország egyetlen megyeszékhelyek közötti váltófutóversenye, aminek célállomása a Kossuth tér volt.

Pécs és Kaposvár között, azaz 84 kilométeren keresztül a Mecseken és a Zselicen keresztül teljesítették a távot a 4 és 12 fős csapatok. Előbbi befutója a Triatád kvartett lett 6 óra 24 perces idővel, utóbbit pedig a Kaposvári Betyárok csapat nyerte, akik 5 óra 17 perc alatt teljesítették a távot.

A versenyzők ezen kívül indulhattak amatőr futóklubok, munkahelyi és nyílt, tetszőleges összeállítású csapatok, illetve középiskolások és felsőoktatási intézmények kategóriákban.

Gratulálunk mindenkinek, aki nevezett a váltófutóversenyre és teljesítette a távot, az eredmények részletes listáját itt találjátok!